
calcActive())">
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074715
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 5/8" UNC 4½"
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 5/8 inch (15,88 mm) en een lengte van 4½ inch (114 mm). De draad is UNC met 11 draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 10,23 mm. De zwarte oppervlaktebehandeling geeft extra bescherming tegen roest en slijtage. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. De uitvoering volgt de ISO 4014 norm en zorgt voor een betrouwbare en stevige bevestiging in industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
