
calcActive())">
9,91 €
HT:
8,26 €
8,42 €
HT:
7,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074717
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 5/8"x2½" zeskantkop
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 5/8"x2½" is een sterke bout voor zware montage. Hij is gemaakt van staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De fijne UNF-schroefdraad met 18 draden per inch zorgt voor een stevige verbinding. De bout heeft een zeskantkop van 15/16 inch en een lengte van 2½ inch, wat montage met standaard gereedschap makkelijk maakt. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en een nette uitstraling. Geschikt voor industrie, werkplaats en machinebouw waar betrouwbaarheid en nauwkeurigheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 9,92 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| S (mm) | 0,94 |
| B (mm) | 38,10 |
| S (inch) | 15/16 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
9,91 €
HT:
8,26 €
8,42 €
HT:
7,02 €
HT:
