
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074722
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 15,88x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC draad 5/8"
Deze zeskantbout DIN 933 met afmetingen 15,88x25,4 mm is gemaakt van sterk staal van klasse 8.8. De bout heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De draad is UNC 5/8" met 11 draden per inch. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 10,23 mm, wat zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware toepassingen in werkplaats en industrie. De maatvoering volgt de ISO 4017 norm. Ideaal voor het vastzetten van onderdelen waar kracht en betrouwbaarheid nodig zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
