
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074723
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 15,88x31,75 staal 8.8 verzinkt UNC 5/8" zeskantkop
Deze zeskantbout volgens DIN 933 heeft een draadmaat van 5/8" UNC en is 31,75 mm lang. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteit 8.8, met een treksterkte van 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en verlengt de levensduur. De zeskantkop maakt stevig aandraaien mogelijk met sleutel of dop. Geschikt voor industriële en technische toepassingen waar stevige verbindingen nodig zijn. De bout heeft 11 draden per inch, een kophoogte van 10,23 mm en voldoet aan ISO 4017. Praktisch inzetbaar bij montage, reparatie en constructie in de werkplaats of op locatie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
