
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074725
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 15,88x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 5/8" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met draadmaat UNC 5/8" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een lengte van 44,45 mm en een draad met een diameter van 15,88 mm (5/8"). De zeskantkop maakt het vastdraaien eenvoudig met een sleutel. Dankzij de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige constructies en industriële toepassingen. De draad loopt over de hele lengte, wat zorgt voor een stabiele verbinding. Geschikt voor gebruik in werkplaatsen en machines waarbij een vaste, betrouwbare bevestiging nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
