
calcActive())">
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075176
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout 3/4"UNCx57,15 DIN 933 Staal 8.8 Zwart Zeskantkop
Deze zeskantbout 3/4" UNC x 57 mm volgens DIN 933 is gemaakt van staal van klasse 8.8. Het zwarte oppervlak geeft stevige bescherming tegen slijtage en zorgt voor een goede pasvorm in industrieel gebruik. Met een draad van 3/4 inch en 10 draden per inch heeft de bout een sterke schroefverbinding. De zeskantkop maakt vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De kophoogte is 12,56 mm en de draadlengte 45 mm. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen waar hoge treksterkte nodig is, zoals bij machines en constructies in werkplaatsen of industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
