
calcActive())">
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075179
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 3/4" UNC x 76 mm
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met zwarte afwerking heeft een draadmaat van 3/4" UNC en een lengte van 76 mm. Deze bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaats toepassingen. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm², wat zorgt voor een sterke en betrouwbare verbinding. De draadlengte is 45 mm en er zitten 10 draden per inch. De zwarte laag beschermt tegen roest en slijtage. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en biedt een vaste kwaliteit voor industrieel gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
