
calcActive())">
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075180
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3 1/4" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft draadtype UNC met maat 3/4" en een lengte van 3 1/4" (83 mm). De schroefdraad loopt deels over de schacht, wat zorgt voor een stevige verbinding bij montage van staalconstructies of machines. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, geschikt voor sleutelmaat 19,05 mm. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² biedt deze bout hoge sterkte en betrouwbaarheid onder zware belasting.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
