
calcActive())">
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075183
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" Staal 8.8 Zwart UNC
Deze zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een zwarte afwerking en een zeskantkop met hoogte van 12,56 mm. De lengte is 114 mm en de schroefdraad is 3/4" UNC met 10 draden per inch. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De deels getapte schacht van 45 mm zorgt voor een goede passing en sterke grip. Deze bout voldoet aan de ISO 4014 norm en is betrouwbaar voor gebruik in werkplaats en industrie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
8,42 €
HT:
7,02 €
7,15 €
HT:
5,96 €
HT:
