
calcActive())">
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075189
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 19,05x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 3/4" 10TPI
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van sterk staal in kwaliteit 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een diameter van 19,05 mm (3/4") en een lengte van 44,45 mm (1 3/4"). De draad is van het type UNC met 10 gangen per inch. De zeskantkop zorgt voor stevige grip bij montage met sleutel of dop. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatstoepassingen. Betrouwbaar, slijtvast en ideaal voor gebruik in industriële omgevingen waar kracht en duurzaamheid nodig zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,45 €
HT:
4,54 €
4,63 €
HT:
3,86 €
HT:
