
calcActive())">
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075190
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 933 19,05x50,8 staal 8.8 verzinkt UNC draad 3/4"
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC draad 3/4" is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 19,05 mm en een lengte van 50,8 mm (2 inch). Door de verzinkte laag is het staal goed beschermd tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt de bout eenvoudig vast te draaien met standaard gereedschap. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De draad met 10 gangen per inch zorgt voor een betrouwbare passing. Deze bout voldoet aan ISO 4017 en garandeert een constante maat en kwaliteit.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
