
calcActive())">
38,68 €
HT:
32,23 €
32,88 €
HT:
27,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075195
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M20 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metrische schroefdraad
Dit draadeind M20 x 1000 is gemaakt van roestvrijstaal V2A en voldoet aan DIN 975 / 976. Het heeft metrische schroefdraad met een spoed van 2,5 mm en een treksterkte van 600 N/mm². Door het sterke en roestbestendige staal is het geschikt voor stevige constructies, ook in vochtige omgevingen. De draad is volledig over de lengte van 1 meter aangebracht en loopt rechtsom. Dit draadeind heeft geen kop, wat handig is bij verbindingen waar een doorlopende schroefdraad nodig is. Geschikt voor industrie, werkplaats en technische montage.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 2,5 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M20 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
38,68 €
HT:
32,23 €
32,88 €
HT:
27,40 €
HT:
