
calcActive())">
28,75 €
HT:
23,96 €
24,44 €
HT:
20,37 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075473
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Draadeind M24 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metrische schroefdraad
Dit draadeind M24 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het sterke staal is goed bestand tegen vocht en roest. Dat maakt het geschikt voor gebruik in werkplaatsen, constructies en buitenomgevingen. Het draadeind heeft een metrische schroefdraad met spoed 3 en geen kop. De lengte is 1000 mm en de draadmaat M24. Dankzij de gladde afwerking is het goed te combineren met moeren en ringen van dezelfde draadsoort. Het materiaal V2A staat bekend om zijn hoge kwaliteit en lange levensduur, ook bij zwaar gebruik in industriële toepassingen.
Caractéristiques
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 3 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Draad | M24 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
28,75 €
HT:
23,96 €
24,44 €
HT:
20,37 €
HT:
