
calcActive())">
0,12 €
HT:
0,10 €
0,11 €
HT:
0,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076034
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
12% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 Staal 8.8 Gegalvaniseerd 1/4" UNC
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van staal in klasse 8.8 en heeft een gegalvaniseerd oppervlak dat goed beschermt tegen roest. De moer heeft een 1/4" UNC-schroefdraad met 20 draden per inch. De sleutelmaat is 11 mm en de hoogte 5,6 mm. De treksterkte van 800 N/mm² maakt deze moer geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. Door de gegalvaniseerde laag blijft de moer langer in goede staat, ook bij blootstelling aan vocht of vuil. Deze moer past bij bouten met UNC-draad en zorgt voor een betrouwbare en sterke bevestiging.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 11 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 5,6 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,12 €
HT:
0,10 €
0,11 €
HT:
0,09 €
HT:
