
calcActive())">
0,17 €
HT:
0,14 €
0,14 €
HT:
0,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076041
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
12% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 5 staal 8.8 UNC 5/16" gegalvaniseerd
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De moer heeft een UNC-draad van 5/16" met 18 draden per inch. De sleutelmaat is 12,7 mm en de hoogte 6,7 mm. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze moer geschikt voor stevige verbindingen. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest bij gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De moer heeft een draadspoed van 1,5 en past bij bouten met dezelfde maat en draadtype. De DIN 934 norm garandeert een betrouwbare pasvorm in industriële toepassingen en werkplaatsen waar precieze bevestiging belangrijk is.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 12,7 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 6,7 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,17 €
HT:
0,14 €
0,14 €
HT:
0,12 €
HT:
