
calcActive())">
0,29 €
HT:
0,24 €
0,24 €
HT:
0,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076077
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
16% Remise
Description / Zeskantmoer 3/8"x1,25 DIN 934 UNF Staal 8.8 Gegalvaniseerd
Deze zeskantmoer 3/8"x1,25 DIN 934 UNF is gemaakt van staal kwaliteit 8.8. De moer heeft een fijne draad met een spoed van 1,25 mm en 24 draden per inch. De sleutelmaat is 14,3 mm. De moer is gegalvaniseerd voor een goede bescherming tegen roest. Dit maakt haar geschikt voor gebruik in machines, werktuigen en andere stevige verbindingen. De treksterkte van 800 N/mm² geeft een sterke grip in combinatie met bouten van gelijke sterkteklasse. De moer heeft geen borgfunctie, wat montage eenvoudig houdt en hergebruik mogelijk maakt bij onderhoud of vervanging.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Spoed | 1,25 |
| Sleutelmaat | 14,3 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 8,3 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| Aantal draden per inch | 24 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,29 €
HT:
0,24 €
0,24 €
HT:
0,20 €
HT:
