
calcActive())">
0,23 €
HT:
0,19 €
0,19 €
HT:
0,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51076078
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
14% Remise
Description / Zeskantmoer DIN 934 8 staal 8.8 gegalvaniseerd UNC 3/8" 16TPI
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8 en heeft een gegalvaniseerde laag die goed beschermt tegen roest. De moer heeft een UNC-draad van 3/8" met 16 draden per inch. De sleutelmaat is 14,3 mm en de hoogte 8,3 mm. Dankzij de sterkte van 800 N/mm² is deze moer geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De draad loopt netjes en zorgt voor een vaste grip. Deze moer voldoet aan ISO 4032 en is ideaal voor gebruik in industrie en werkplaats waar betrouwbaarheid en slijtvastheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 14,3 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Matériel | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 8,3 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,23 €
HT:
0,19 €
0,19 €
HT:
0,16 €
HT:
