• gift Gratuit shipping from €150,-
  • clock Payer après coup
  • truck Livraison à domicile

SONAX antivries + helder zicht concentraat – 25L jerrycan, blauw, citrusgeur

  167,60 €
HT: 139,67 €
Numéro de l'article
51079317
  • Frais d'expédition réduits
  • Payer après coup
  • Les clients nous donnent
  • Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
  • Livraison à domicile

Description / SONAX antivries + helder zicht concentraat – 25L jerrycan, blauw, citrusgeur

SONAX antivries + helder zicht concentraat in een 25 liter jerrycan zorgt voor een schoon en veilig zicht in de winter. De blauwe vloeistof met citrusgeur reinigt ruiten snel en grondig. Olie, roet, zout en ander vuil verdwijnen binnen enkele wisbewegingen. Het concentraat voorkomt bevriezing van het ruitensproeiersysteem en laat geen strepen achter. Het is veilig voor lak, rubber en kunststof en veroorzaakt geen matte plekken of scheurtjes in koplampen. Geschikt voor moderne LED-, laser- en XENON-koplampen. Het bevat glycerine die rubber soepel houdt en heeft een antikalk-effect, zodat het ook met hard water goed werkt.

Caractéristiques

Marque Sonax
Inhoud 25 liter kunststof jerrycan
Kleur Blauw
Omschrijving Ruitenreinigerconcentraat met antivries voor het ruitensproeiersysteem. Verwijdert olie, roet, zout en ander typisch winters vuil met slechts enkele wisbeurten en dus een lager verbruik. Voorkomt ijsvorming en bevriezing van het ruitensproeiersysteem. Absoluut compatibel met lak, rubber en kunststof. Veroorzaakt geen spanningsscheurtjes en doffe plekken op de gevoelige koplampen. Bij uitstek geschikt voor hoogwaardige laser-, matrix-LED- en XENON-koplampen. Getest op matte lak, gefolieerde voertuigen en gevoelige reparatielak. • Met glycerine • Houdt rubber soepel • Geen vegen van de wisserbladen • Geschikt voor sproeiers - ook ideaal voor gebruik met nieuwe wissertechnieken • Ook geschikt om te mengen met hard water dankzij het antikalk-effect • Met een aangename citrusgeur
Referentienr. 3327050
Toepassingen 1. Spuit het ruitensproeierreservoir voor het vullen leeg 2. Antivriesconcentraat openen en vullen 3. Bedien na het vullen de ruitensproeier om de leidingen door te spoelen 4. Vermijd vermenging met zomer- of andere winterruitenreinigers voor een optimaal reinigingsresultaat.
Uitvoering Citrus
Mengverhouding • 2/3 antivries: 1/3 water tot -30°C • 1/2 antivries: 1/2 water tot -20°C • 1/3 antivries: 2/3 water tot -10°C

Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !

Rédigez votre propre commentaire
Vous commentez : SONAX antivries + helder zicht concentraat – 25L jerrycan, blauw, citrusgeur
loader
Chargement...

Votre évaluation est enrégistrée avec succès. Merci.