• gift Gratuit shipping from €150,-
  • clock Payer après coup
  • truck Livraison à domicile

SONAX XTREME plastic gel exterieur – 250 ml, verzorgt en beschermt kunststof buitenoppervlakken

  23,80 €
HT: 19,83 €
Numéro de l'article
51079432
  • Frais d'expédition réduits
  • Payer après coup
  • Les clients nous donnent
  • Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
  • Livraison à domicile

Description / SONAX XTREME plastic gel exterieur – 250 ml, verzorgt en beschermt kunststof buitenoppervlakken

SONAX XTREME plastic gel exterieur verzorgt en beschermt kunststof delen aan de buitenkant van voertuigen, zoals bumpers en sierlijsten. De gel dringt diep door in het materiaal en beschermt tegen zon, regen en vuil. Zo blijft het oppervlak soepel en krijgt het weer een frisse, diepe kleur. De glans is langdurig en laat het kunststof er weer als nieuw uitzien. Gebruik het alleen op droge, schone oppervlakken en niet op pedalen, stuur of in het interieur. De fles bevat 250 ml en is geschikt voor ongelakte kunststofdelen. Niet gebruiken op warme delen en altijd vorstvrij bewaren.

Caractéristiques

Marque Sonax
Inhoud 250 ml
Referentienr. 02101090
Toepassingen • Was het voertuig en laat het drogen • Breng het gel aan op een zachte spons, bijvoorbeeld de SONAX sponsapplicator super soft of de SONAX sponsapplicator, en verdeel het dun over de te behandelen, droge kunststof oppervlakken. • Laat het even intrekken om een optimale beschermlaag te vormen • Breng de verf niet te dik aan, omdat dit meer stof kan aantrekken. Indien nodig afnemen. • Niet aanbrengen op het interieur, de pedalen en het stuurwiel • Niet geschikt voor quads SONAX TIP: Voor een optimale voorbereiding adviseren wij het oppervlak te reinigen met SONAX XTREME Tire Plastic Cleaner.
Uitvoering Verzorgt ongelakte kunststof onderdelen aan de buitenkant van voertuigen, bijv. bumpers en sierlijsten. Verzorgende stoffen dringen diep in de oppervlakken door en beschermen effectief tegen weersinvloeden en vroegtijdige veroudering. De behandelde oppervlakken krijgen weer een diepe glans en een opfrissing van de kleur.
Extra informatie Gebruik het product niet op warme oppervlakken en laat het niet opdrogen. Product beschermen tegen vorst.
Toepassingsgebied Ongeverfde kunststofonderdelen aan de buitenkant van voertuigen.

Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !

Rédigez votre propre commentaire
Vous commentez : SONAX XTREME plastic gel exterieur – 250 ml, verzorgt en beschermt kunststof buitenoppervlakken
loader
Chargement...

Votre évaluation est enrégistrée avec succès. Merci.