• gift Gratuit shipping from €150,-
  • clock Payer après coup
  • truck Livraison à domicile

Loctite / Teroson LOCTITE® polyolefin lijmset

167,60 €
HT: 139,67 €
  142,46 €
HT: 118,72 €
Numéro de l'article
51079722
  • Frais d'expédition réduits
  • Payer après coup
  • Les clients nous donnent
  • Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
  • Livraison à domicile
Vente!
15% Remise

Description / Loctite / Teroson LOCTITE® polyolefin lijmset

De LOCTITE® polyolefin lijmset bestaat uit LOCTITE 406 secondelijm en de primer SF 770. Deze set is gemaakt voor het lijmen van kunststoffen en elastomeren die normaal lastig hechten, zoals polyethyleen (PE) en polypropyleen (PP). De lijm heeft een lage viscositeit en verbindt onderdelen binnen enkele seconden. Dat zorgt voor een sterke, dunne lijmlaag. Met de primer hechten ook oppervlakken met lage energie goed. De lijm blijft sterk bij temperaturen van -40°C tot +120°C. De primer is fluorescerend, wat het makkelijk maakt om het oppervlak te controleren tijdens het aanbrengen.

Caractéristiques

Marque Loctite / Teroson
Inhoud 20 g lijm, 10 ml primer
Omschrijving LOCTITE® 406 is een snelhardende secondelijm met een lage viscositeit, ideaal voor het verlijmen van kunststoffen en elastomeren. Het lijmt de componenten binnen enkele seconden aan elkaar en hardt zeer snel uit tot een ultradunne lijmverbinding. In combinatie met de primer LOCTITE® SF 770 kunnen zelfs moeilijke materialen (PP, PE, PTFE) worden verlijmd. LOCTITE® SF 770 is een primer voor het voorbereiden van moeilijk te verlijmen substraten en oppervlakken met een lage energie voor verlijming met LOCTITE® snellijmen. Het is ideaal voor polyethyleen, polypropyleen, polytetrafluorethyleen (PTFE) en thermoplastische elastomeren. De primer is fluorescerend voor kwaliteitscontrole en inspectie. Dit wordt niet aanbevolen als er hoge eisen worden gesteld aan de pelsterkte.
Bestaat uit LOCTITE 406 (20 g) + SF 770 (10 g)
Beschrijving • Lijmset voor kunststoffen Bestaat uit secondelijm Loctite 406 en de primer Loctite 770, voor moeilijk te verlijmen kunststoffen zoals polyethyleen (PE) en polypropyleen (PP). • Snelle verlijming van rubber (inclusief EPDM), kunststoffen en elastomeren br Technische gegevens: • Loctite 406 • Kleur: kleurloos, transparant • Handsterkte: 2 – 10 seconden • Viscositeit: 20 mPa s / lage viscositeit • Bedrijfstemperatuurbereik: -40°C tot +120°C

Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !

Rédigez votre propre commentaire
Vous commentez : Loctite / Teroson LOCTITE® polyolefin lijmset
loader
Chargement...

Votre évaluation est enrégistrée avec succès. Merci.