• gift Gratuit shipping from €150,-
  • clock Payer après coup
  • truck Livraison à domicile

Sika Deutschland patroon, Sikaflex 527 AT

  23,80 €
HT: 19,83 €
Numéro de l'article
51079948
  • Frais d'expédition réduits
  • Payer après coup
  • Les clients nous donnent
  • Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
  • Livraison à domicile

Description / Sika Deutschland patroon, Sikaflex 527 AT

Sikaflex 527 AT is een lichtgrijze, ééncomponent afdichtkit op silaanbasis. De kit hardt uit door luchtvochtigheid en is gemaakt voor gebruik in carrosseriebouw, binnen en buiten. Hij hecht goed op metaal, lak, kunststof en vele andere materialen zonder primer. De kit is snel uithardend, reukarm en vrij van oplosmiddelen, siliconen en PVC. Door zijn elastische eigenschappen is hij geschikt voor naden, afdichtingen en eenvoudige verlijmingen. Ook helpt hij trillingen en geluid te dempen bij herstelwerk. De verwerkingstemperatuur ligt tussen 5 en 40 °C. Inhoud: 300 ml patroon, per doos 12 stuks.

Caractéristiques

Marque Sika Deutschland
Inhoud (ml) 300
Aantal per doos 12 Stück
Opmerkingen • Snelle uitharding. • Uitstekende verwerkingseigenschappen. • Overschilderbaar met verfsystemen op waterbasis. • Goede hechting op diverse ondergronden zonder primer. • Verouderings- en weerbestendig • Reukarm. • Niet corrosief. • Vrij van oplosmiddelen en isocyanaat. • Vrij van siliconen en PVC.
Omschrijving Sikaflex® 527 AT is een ééncomponent STP-kit die uithardt bij blootstelling aan luchtvochtigheid. Sikaflex® 527 AT is ontwikkeld voor universele, elastische verbindingen in de carrosseriebouw binnen en buiten. Sikaflex® 527 AT heeft een goede hechting op een breed gamma materialen die in de carrosserieafdeling worden gebruikt.
Te gebruiken voor Sikaflex® 527 AT is geschikt voor afdichtingswerkzaamheden, naadafdichting en eenvoudige verlijming, maar ook voor trillings- en geluidsdempende maatregelen bij schadeherstel en carrosseriebouw. Sikaflex®-527 AT heeft een goede hechting op de meest voorkomende ondergronden in de carrosseriebouw, zoals metaalprimers en -lakken, metalen en kunststoffen. Volg de aanbevelingen van de fabrikant voordat u Sikaflex® 527 AT gebruikt op materialen die risico lopen op spanningssche Voorafgaande tests moeten worden uitgevoerd met originele materialen om spanningsscheuren te voorkomen. Dit product is alleen geschikt voor ervaren gebruikers. Om hechting en materiaalcompatibiliteit te garanderen, moeten voorafgaande tests worden uitgevoerd met originele materialen onder de respectieve omstandigheden.
Kleur Lichtgrijs
Inhoud Patroon
Toepassingen Breng Sikaflex®527 AT aan met een geschikt patroonpistool.
Type Sikaflex 527 AT
Bedrijfstemperatuur (°C) • -50 bis 80 . • 120 (4 Stunden). • 160 (1 Stunde).
Inhoud (stuks) 1
Chemische eigenschappen Silaan-beëindigd polymeer (STP)
Verwerkingstemperatuur (°C) 5 tot 40
Beschrijving De veelzijdige hybride afdichtkit voor carrosserie en lak

Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !

Rédigez votre propre commentaire
Vous commentez : Sika Deutschland patroon, Sikaflex 527 AT
loader
Chargement...

Votre évaluation est enrégistrée avec succès. Merci.