
calcActive())">
346,12 €
HT:
288,43 €
294,20 €
HT:
245,17 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080064
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G1, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, 210 Nm, 25 pk
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G1 is een sterke standaard aftakas voor lichte tot middelzware werktuigen. De lengte is 860 mm en beide kanten hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Deze aftakas levert tot 25 pk bij 1.000 omw./min. en een koppel tot 210 Nm bij 540 omw./min. De buis heeft een Italiaans profiel met sparing 26,5x4,0 / 32,5x2,7 mm en kruizen van 22x54,8 mm. Het sluitsysteem werkt met drukstift aan beide zijden. Gemaakt volgens de Global serie standaard. Wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G1 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 26,5x 4,0 / 32,5 x 2,7 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 16/12 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 25/18 |
| Nm (540 omw./min.) | 210 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 172 |
| Landingpage | Klik hier |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
346,12 €
HT:
288,43 €
294,20 €
HT:
245,17 €
HT:
