
calcActive())">
494,88 €
HT:
412,40 €
420,65 €
HT:
350,54 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080068
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G2, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6 spline, 270 Nm, drukstift
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas G2 heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor standaard toepassingen met trekkers en werktuigen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as kan tot 270 Nm aan bij 540 omw/min en 220 Nm bij 1000 omw/min, geschikt voor een vermogen tot 31 pk. Het sluitsysteem werkt met drukstiften voor een zekere koppeling. De kruisgrootte is 24 x 61 mm en het profiel volgt het Italiaans systeem. Deze aftakas hoort bij de Global serie standaard en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G2 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 29,0 x 4,0 / 36,0 x 3,2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 21/15 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 31/23 |
| Nm (540 omw./min.) | 270 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 220 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
494,88 €
HT:
412,40 €
420,65 €
HT:
350,54 €
HT:
