
calcActive())">
574,21 €
HT:
478,51 €
488,09 €
HT:
406,74 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080072
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G7, lengte: 1.210 mm, 1 3/8" 6-spline, 100 pk max
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G7 heeft een lengte van 1210 mm en is geschikt voor trekkers en werktuigen met 1 3/8" 6-spline aansluitingen aan beide zijden. Deze as levert tot 100 pk bij 1000 omw/min en 64 pk bij 540 omw/min. De as heeft een profielbuis van 45 x 5,5 / 54 x 4,0 mm en een kruiskoppeling van 30,2 x 91,5 mm. Het sluitsysteem werkt met drukstiften voor een stevige en veilige verbinding. Dit type valt onder de Standard serie Global en past binnen het Italiaanse profielsysteem. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor snelle montage en veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G7 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,0 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standard serie Global (100 oude serie) |
| Uitvoering | Profielbuis-koppeling: Binnenbuis 45 buitenbuis 54 |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
574,21 €
HT:
478,51 €
488,09 €
HT:
406,74 €
HT:
