
calcActive())">
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080074
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S4, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6-spline, 57 pk max
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas is gemaakt voor betrouwbaar gebruik in de aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft maat S4 en een lengte van 1210 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het drukstift-sluitsysteem zorgt voor een vaste koppeling. De as hoort bij de SFT-serie en past binnen het Italiaanse profielsysteem. De kruisstukken meten 27 x 74,6 mm aan beide kanten. De aftakas levert tot 57 pk bij 1000 omwentelingen per minuut en 38 pk bij 540 omwentelingen per minuut. De handleiding wordt meegeleverd voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S4 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 44,2 x 3,5 / 50,2 x 2,75 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 57/42 |
| Nm (540 omw./min.) | 494 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 400 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
