
calcActive())">
703,14 €
HT:
585,95 €
597,67 €
HT:
498,06 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080075
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S6, lengte: 1.210 mm, 1 3/8" 6-spline, 83 pk (1000 omw)
De BONDIOLI & PAVESI aftakas S6 met een lengte van 1.210 mm is geschikt voor machines tot 83 pk bij 1000 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting volgens het Italiaanse profiel. De as gebruikt een drukstift-sluiting en heeft een stevige constructie voor betrouwbaar koppelvervoer. De kruisgrootte is 30,2 x 79,4 mm en de profielbuissparing 46,9 x 4,5 / 53,9 x 3,26 mm. Dit is een uitvoering uit de SFT-serie, standaardmodel. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S6 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 46,9 x 4,5 / 53,9 x 3,26 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 55/40 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 716 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 583 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
703,14 €
HT:
585,95 €
597,67 €
HT:
498,06 €
HT:
