
calcActive())">
841,98 €
HT:
701,65 €
715,69 €
HT:
596,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080076
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S8, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, 90 pk, SFT serie
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas uit de SFT-serie is gemaakt voor hoge en stabiele krachtoverdracht. Met grootte S8 en een lengte van 860 mm past hij goed bij middelzware en zwaardere machines. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6 spline aansluiting en een drukstift-sluitsysteem voor snelle koppeling. De aftakas levert tot 90 pk bij 540 omw/min en tot 136 pk bij 1.000 omw/min. Het Italiaanse profiel zorgt voor een stevige passing tussen trekker en werktuig. Kruisgrootte is 34,9 x 93,5 mm en de profielbuissparing 51,2 x 5,0 / 58,2 x 3,25 mm. Een duidelijke gebruiksaanwijzing is inbegrepen bij levering.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S8 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 51,2 x 5,0 / 58,2 x 3,25 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 136/100 |
| Nm (540 omw./min.) | 1171 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 956 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
841,98 €
HT:
701,65 €
715,69 €
HT:
596,41 €
HT:
