
calcActive())">
851,90 €
HT:
709,92 €
724,12 €
HT:
603,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080077
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S8, lengte: 1.210 mm, 1 3/8" 6-spline, 136 pk max
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas S8 is ontworpen voor zwaar werk en stabiele krachtoverdracht. De as heeft een lengte van 1.210 mm en kan tot 136 pk aan bij 1.000 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines, wat zorgt voor een vaste verbinding tussen trekker en werktuig. Het sluitsysteem met drukstift maakt koppelen snel en veilig. De buis heeft een profiel van het Italiaanse systeem, bekend om zijn goede passing en sterkte. Deze aftakas hoort bij de SFT-serie, standaard uitvoering, en wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing voor correcte montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S8 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 51,2 x 5,0 / 58,2 x 3,26 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 136/100 |
| Nm (540 omw./min.) | 1171 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 956 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
851,90 €
HT:
709,92 €
724,12 €
HT:
603,43 €
HT:
