
calcActive())">
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080078
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S9, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6-spline, 166 pk max
De BONDIOLI & PAVESI aftakas S9 is geschikt voor zware taken tot 166 pk en zorgt voor een stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De lengte van 1210 mm maakt hem passend voor verschillende toepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting en een drukstift-sluitsysteem voor vaste koppeling. De stevige buis met Italiaans profiel biedt een soepele werking bij 540 of 1000 toeren per minuut. De kruisstukken van 34,9 x 106 mm zorgen voor lange levensduur en betrouwbaarheid. De aftakas hoort bij de SFT-serie en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S9 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 58,5 x 4,5 / 66,0 x 3,5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 110/81 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 166/122 |
| Nm (540 omw./min.) | 1431 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 1166 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
