
calcActive())">
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080079
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB1, lengte: 1010 mm
De Weasler aftakas AB1 met lengte 1010 mm is een standaard aandrijfas met een Italiaans profiel. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines, wat zorgt voor een vaste en veilige koppeling tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een treksluiting aan beide uiteinden, wat het losmaken en vastzetten snel en eenvoudig maakt. De kruisstukken meten 22 x 54,8 mm en geven een stevige en soepele draaioverdracht. De profielbuissparing is P1/P2. De uitvoering is geschikt voor veel standaard machines. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud zonder problemen verlopen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB1 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P1/P2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
