
calcActive())">
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080080
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB4, lengte: 860 mm
De Weasler aftakas type AB4 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een treksluiting, wat zorgt voor een stevige en veilige koppeling. De profielbuissparing P6/P5 en het Italiaanse profiel maken deze aftakas geschikt voor standaard toepassingen. De kruisgrootte van 27 x 74,6 mm biedt een goede balans tussen sterkte en soepel gebruik. Deze standaard uitvoering wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig blijven.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB4 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P6/P5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
435,37 €
HT:
362,81 €
370,07 €
HT:
308,39 €
HT:
