
calcActive())">
1 169,26 €
HT:
974,38 €
993,86 €
HT:
828,22 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080081
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB9, lengte: 1010 mm, 1 3/8" 6 spline, treksluiting, Italiaans systeem
Deze aftakas van Weasler heeft maat AB9 en een lengte van 1010 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as is uitgevoerd met een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor een vaste en veilige koppeling. Het profiel is volgens het Italiaanse systeem en past bij veel standaard machines. De kruisgrootte is 41 x 108 mm aan beide zijden. Door de stevige buis met profiel P11/P12 blijft de kracht goed overgedragen, ook bij zwaar werk. De aftakas wordt geleverd in standaard uitvoering met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB9 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P11/P12 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 41 x 108 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 41 x 108 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 169,26 €
HT:
974,38 €
993,86 €
HT:
828,22 €
HT:
