
calcActive())">
653,56 €
HT:
544,63 €
555,52 €
HT:
462,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080083
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB6, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6-spline, treksluiting, Italiaans profiel
De Weasler aftakas AB6 is een sterke standaardas met een lengte van 1210 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting. De as heeft een Italiaans profiel en is uitgevoerd met een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor snel en stevig vastzetten. De profielbuizen P7/P9 en de kruisgrootte van 30,2 x 91,5 mm maken deze aftakas geschikt voor veel werktuigen. De as is gebouwd voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en machine. Wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
653,56 €
HT:
544,63 €
555,52 €
HT:
462,93 €
HT:
