
calcActive())">
841,98 €
HT:
701,65 €
715,69 €
HT:
596,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080084
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB7N, lengte: 1010 mm
De Weasler aftakas AB7N is een standaard uitvoering met een lengte van 1010 mm. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8", 6 splines. De as heeft een Italiaans profiel met buissparing P10/P9 en een kruisgrootte van 34,9 x 94 mm. Het sluitsysteem werkt met een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor een stevige en veilige koppeling tussen trekker en werktuig. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Geschikt voor diverse machines binnen de aandrijftechniek en inzetbaar bij standaard aftakastoepassingen in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB7N |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P10/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 94 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
841,98 €
HT:
701,65 €
715,69 €
HT:
596,41 €
HT:
