
calcActive())">
861,82 €
HT:
718,18 €
732,54 €
HT:
610,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080086
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: AB8, lengte: 1010 mm, 1 3/8" 6 spline, treksluiting, Italiaans profiel
Deze Weasler aftakas type AB8 heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een Italiaans profiel. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten, wat het koppelen aan trekker en werktuig snel maakt. De kruisgrootte is 34,9 x 106 mm aan beide zijden. De buis heeft een P9/P11 sparing en is uitgevoerd in een standaard versie. Deze as is geschikt voor algemeen gebruik bij landbouwmachines en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Ontwikkeld voor een stevige en duurzame aandrijving onder verschillende werkomstandigheden.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB8 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P9/P11 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
861,82 €
HT:
718,18 €
732,54 €
HT:
610,45 €
HT:
