
calcActive())">
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080095
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F25, AW36, AW36S, lengte: 1360 mm
De Weasler aftakas F25 AW36 heeft een lengte van 1360 mm en is geschikt voor standaard aandrijftoepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. De as gebruikt een sterprofiel met G7/G8 profielbuizen. De kruizen zijn 36 x 89 mm, wat zorgt voor een sterke en soepele overbrenging van vermogen. De aftakas heeft aan beide uiteinden een treksluiting, wat het koppelen eenvoudig maakt. Geschikt voor vermogens tot 80 pk bij 540 omw/min en tot 124 pk bij 1000 omw/min. Wordt geleverd met gebruiksaanwijzing voor montage en onderhoud.
Categorie: Aftakasdelen & aandrijftechniek > Zoekfilter aftakassen > Aftakassen standaard.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW36 |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 80/60 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 124/92 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
931,24 €
HT:
776,03 €
791,56 €
HT:
659,63 €
HT:
