
calcActive())">
1 040,33 €
HT:
866,94 €
884,28 €
HT:
736,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080096
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F25, AW36, AW36S, lengte: 1510 mm
De Weasler aftakas F25 met profielen AW36 en AW36S is gemaakt voor standaard gebruik in aandrijfsystemen van landbouwmachines. De lengte is 1510 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een sterprofiel en een treksluiting aan beide kanten voor een stevige koppeling. De kruisgrootte is 36 x 89 mm. Deze aftakas levert tot 80 pk bij 540 omw/min en tot 124 pk bij 1000 omw/min. De profielbuissparing is G7/G8. De set wordt geleverd met een handleiding voor juist gebruik en onderhoud. Ontworpen voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F25, AW36, AW36S |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 80/60 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 124/92 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 040,33 €
HT:
866,94 €
884,28 €
HT:
736,90 €
HT:
