
calcActive())">
470,41 €
HT:
392,01 €
399,85 €
HT:
333,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080097
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 Citroenprofiel 21x25mm 6 splines 460mm Treksluiting
De Weasler aftakas AW10 met citroenprofiel is een stevige standaard uitvoering voor betrouwbaar gebruik tussen trekker en werktuig. Met een lengte van 460 mm en een profiel van 21 x 25 mm met 6 splines zorgt deze aftakas voor een stabiele koppeling. Zowel trekker- als werktuigzijde hebben gelijke maatvoering. Het treksluitingssysteem maakt vast- en loskoppelen eenvoudig en veilig. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm aan beide zijden. Geschikt voor vermogens tot 23 pk bij 1.000 omw/min. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 21 x 25 mm 6 splines |
| B (profiel) | 21 x 25 mm 6 splines |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 21 x 25 mm, 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 21 x 25 mm, 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
470,41 €
HT:
392,01 €
399,85 €
HT:
333,21 €
HT:
