
calcActive())">
491,52 €
HT:
409,60 €
417,79 €
HT:
348,16 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080098
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 Citroenprofiel 1" 15 splines Treksluiting 460 mm
De Weasler aftakas AW10 met citroenprofiel en treksluiting is een sterke en betrouwbare as voor standaard aandrijving tussen trekker en werktuig. De lengte is 460 mm en beide zijden hebben een 1" aansluiting met 15 splines. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm, wat zorgt voor een stabiele krachtoverdracht. De aftakas heeft een G1/G2 profielbuissparing en is geschikt tot 23 pk bij 1000 omw/min. De dubbele treksluiting maakt koppelen en losmaken snel en veilig. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor een juiste montage en onderhoud. Ontworpen voor dagelijks gebruik in de landbouw en past bij veel standaard werktuigen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1", 15 spline |
| B (profiel) | 1", 15 spline |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1", 15 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1", 15 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
491,52 €
HT:
409,60 €
417,79 €
HT:
348,16 €
HT:
