
calcActive())">
465,12 €
HT:
387,60 €
395,35 €
HT:
329,46 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080100
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F22, AW20, AW20S, lengte: 1360 mm, 1 3/8" 6 spline, 33 pk, standaard
De Weasler aftakas F22 AW20 AW20S is een stevige standaardaftakas met een lengte van 1360 mm. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en levert tot 33 pk bij 1000 omw/min. Het citroenprofiel zorgt voor een stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een kruisstuk van 24 x 61 mm en een treksluiting voor snelle montage. De as past goed bij veel middelgrote landbouwmachines. De profielbuissparing G3/G4 maakt onderhoud makkelijk. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig en juist gebruik tijdens het werk op het erf of veld.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 21/16 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 33/24 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
465,12 €
HT:
387,60 €
395,35 €
HT:
329,46 €
HT:
