
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080105
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F22, AW20, AW20S, lengte: 510 mm, 1 3/8" 6 spline, treksluiting
De Weasler aftakas F22 AW20 is een standaard aandrijfas met een lengte van 510 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De buis heeft een citroenprofiel en is voorzien van een treksluiting aan beide kanten. Het kruis heeft een maat van 24 x 61 mm. Deze aftakas is geschikt voor vermogens tot 21 pk bij 540 omw/min en tot 33 pk bij 1000 omw/min. Het model is gemaakt voor betrouwbaar gebruik tussen trekker en werktuig. De levering bevat een duidelijke gebruiksaanwijzing. Deze uitvoering biedt een stevige en veilige koppeling voor lichte tot middelzware toepassingen in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 510 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 21/16 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 33/24 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
