
calcActive())">
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080108
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F23, AW21, AW21S, lengte: 1.010 mm
Deze Weasler aftakas F23 AW21 AW21S heeft een lengte van 1010 mm en is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De aandrijfas gebruikt het citroenprofiel met profielbuissparing G3/G4. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm aan beide kanten. Het sluitsysteem werkt met een treksluiting voor snel vast- en loskoppelen. Deze standaard uitvoering levert tot 36 pk bij 540 omw/min en tot 56 pk bij 1000 omw/min. De aftakas wordt geleverd met gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F23, AW21, AW21S |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 36/27 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 56/41 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
