
calcActive())">
534,55 €
HT:
445,46 €
454,37 €
HT:
378,64 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080111
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F24, AW35, AW35S, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 spline, 80 pk max.
De Weasler aftakas F24 AW35 AW35S is een sterke en betrouwbare as voor aandrijving tussen trekker en werktuig. De as heeft een lengte van 560 mm en is geschikt voor een vermogen tot 80 pk bij 1000 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting, wat zorgt voor een vaste verbinding. Het citroenprofiel met G5/G6 buissparing maakt de as stabiel en goed bestand tegen hoge krachten. De treksluiting aan beide kanten zorgt voor veilig vastklikken. De kruisstukken hebben een maat van 32 x 76 mm. Deze aftakas wordt geleverd in standaard uitvoering met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F24, AW35, AW35S |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 52/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 80/59 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
534,55 €
HT:
445,46 €
454,37 €
HT:
378,64 €
HT:
