
calcActive())">
851,90 €
HT:
709,92 €
724,12 €
HT:
603,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080115
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F25, AW36, AW36S, lengte: 560 mm
De Weasler aftakas F25 AW36 AW36S heeft een lengte van 560 mm en is gemaakt voor standaard gebruik. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8” met 6 splines. De aftakas heeft een sterprofiel en een treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 36 x 89 mm voor A- en B-profiel. De buissparing is G7/G8. Deze aftakas levert tot 80 pk bij 540 omw/min en tot 124 pk bij 1000 omw/min. De bouw is sterk en betrouwbaar voor dagelijks werk met tractor en werktuig. De levering bevat een duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F25, AW36, AW36S |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 80/60 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 124/92 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
851,90 €
HT:
709,92 €
724,12 €
HT:
603,43 €
HT:
