
calcActive())">
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080116
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas F23 AW21 AW21S 860 mm – 1 3/8" 6 spline, citroenprofiel, 56 pk max
De Weasler aftakas F23 AW21 AW21S is een stevige en betrouwbare aftakas voor standaard toepassingen. Met een lengte van 860 mm en een citroenprofiel biedt hij een soepele krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting met treksluiting. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm en de buissparing is G5/G6. Deze aftakas levert tot 56 pk bij 1.000 omw/min en 36 pk bij 540 omw/min. De set wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn. Ontworpen voor langdurig en veilig gebruik op landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F23, AW21, AW21S |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 36/27 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 56/41 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
504,79 €
HT:
420,66 €
429,07 €
HT:
357,56 €
HT:
