
calcActive())">
653,56 €
HT:
544,63 €
555,52 €
HT:
462,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080119
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F23, AW21, AW21S, lengte: 1510 mm, 1 3/8" 6-spline, 56 pk max.
Deze Weasler aftakas F23 AW21 heeft een lengte van 1510 mm en is geschikt voor een maximaal vermogen van 56 pk. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en is uitgevoerd met een treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm. Dit type hoort bij de standaard uitvoering en past op vele landbouwmachines met een profielbuissparing G5 of G6. De aftakas levert betrouwbaar vermogen bij 540 tot 1000 omwentelingen per minuut. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor juiste montage en veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 36/27 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 56/41 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
653,56 €
HT:
544,63 €
555,52 €
HT:
462,93 €
HT:
