
calcActive())">
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080121
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F21, AW10, AW10S, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 spline, citroenprofiel
De Weasler aftakas F21 AW10 AW10S is een sterke aandrijfas met een lengte van 560 mm. Deze aftakas heeft een citroenprofiel en beide zijden zijn uitgevoerd met 1 3/8" 6-spline aansluitingen. De buissparing is G1/G2 en het kruisstuk meet 22 x 54,8 mm. Dankzij de treksluiting aan beide kanten is koppelen snel en veilig. De aftakas is geschikt voor standaard toepassingen en levert betrouwbare krachtoverdracht bij 540 of 1000 omw/min, met een vermogen tot 23 pk (17 kW). Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F21, AW10, AW10S |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
306,44 €
HT:
255,37 €
260,48 €
HT:
217,07 €
HT:
