
calcActive())">
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080123
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F22, AW20, AW20S, lengte: 610 mm, 1 3/8" 6 splines, 21 pk, citroenprofiel
Deze aftakas van Weasler is geschikt voor standaard aandrijftoepassingen. De as heeft een lengte van 610 mm en een citroenprofiel. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De uitvoering is voorzien van een treksluiting aan trekker- en werktuigzijde. De kruizen zijn 24 x 61 mm groot. Deze as levert tot 21 pk bij 540 omw/min en tot 33 pk bij 1000 omw/min. De types F22, AW20 en AW20S vallen onder dezelfde maat. De profielbuissparing is G3/G4. De aftakas wordt geleverd met een handleiding voor veilig gebruik en onderhoud. Ideaal voor wie een betrouwbare standaard aftakas zoekt.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F22, AW20, AW20S |
| Lz (mm) | 610 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 21/16 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 33/24 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
