
calcActive())">
455,21 €
HT:
379,34 €
386,93 €
HT:
322,44 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080125
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F23, AW21, AW21S, lengte: 1210 mm, 1 3/8" 6 splines, 56 pk max.
Deze Weasler aftakas is een standaard uitvoering die past bij trekkers en werktuigen met een 1 3/8" 6-spline aansluiting. De as heeft een lengte van 1210 mm en hoort bij de maat F23, AW21 en AW21S. Met een maximale kracht van 56 pk bij 1000 omw/min levert hij betrouwbaar vermogen voor zwaar werk. De koppeling werkt met een treksluiting aan beide kanten. De buis heeft een citroenprofiel en een kruisgrootte van 27 x 74,6 mm aan beide zijden. Geschikt voor modellen FSW 5.5 M, FSW 5.5 H, FSW 6.5 H en FSW 8.5 H. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F23, AW21, AW21S |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Model | FSW 5.5 M, FSW 5.5 H, FSW 6.5 H, FSW 8.5 H |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 36/27 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 56/41 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
455,21 €
HT:
379,34 €
386,93 €
HT:
322,44 €
HT:
