
calcActive())">
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080126
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F24, AW35, AW35S, lengte: 1510 mm – 1 3/8" 6 spline, 80 pk max.
De Weasler aftakas F24, AW35 en AW35S is geschikt voor aandrijving tot 80 pk bij 1000 omw/min. De as heeft een lengte van 1510 mm en een 1 3/8" 6-spline aansluiting aan beide zijden. De profielbuizen hebben sparing G5/G6 en een citroenprofiel voor een stabiele krachtoverdracht. De kruizen van 32 x 76 mm zorgen voor stevige verbindingen. De as heeft een treksluiting aan beide kanten voor snel koppelen. Deze standaard uitvoering past op veel landbouwmachines en trekkers. Een handleiding is inbegrepen voor veilig gebruik en onderhoud. Ontworpen voor betrouwbaar werk in elke dag van het seizoen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F24, AW35, AW35S |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 52/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 80/59 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
683,30 €
HT:
569,42 €
580,81 €
HT:
484,01 €
HT:
